Medaliści Mistrzostw Warszawy w Judo z Kobyłki

W miniony weekend 18.05.2019 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci w Judo. Klub Mizu reprezentowało troje dzielnych i walecznych zawodników.

W tym dniu Agata Pasek po bardzo udanych walkach zdobyła brązowy medal Mistrzostw Warszawy!  Ina Zielińska zajęła 5 miejsce minimalnie przegrywając walkę o medal. Ina jednak ma jeszcze czas ponieważ jest w tej ekipie najmłodsza i głęboko wierzymy, że ten turniej mocno zmotywuje  ją do podjęcia jeszcze większej pracy aby w przyszłym roku udało się sięgnąć po medal. Na największe brawa jednak zasługuje Szymon Szymański, który po wyrównanym pojedynku w finale zdobył Vice Mistrzostwo Warszawy! Srebrny medal Szymona jest w pełni zasłużony i ciężko wypracowany. Widać, że Szymon wykonuje ogromną pracę na treningach i obozach czego potwierdzeniem jest ten medal. Są to największe sukcesy naszych zawodników. Trener jest  dumny! Gratulujemy wspaniałych wyników!