16 stycznia na drodze S-8 w Trzciance doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego przewożącego bydło. 43-letni kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, a zwierzęta, do czasu załadowania na drugi pojazd, zostały zabezpieczone przez obecnych na miejscu mundurowych.
16 stycznia tuż przed godziną 5, na drodze S-8 w Trzciance, na pasie ruchu w kierunku Warszawy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarowej scanii przewożącej bydło. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze, 43-letni kierujący Scanią z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i doprowadził do wywrócenia pojazdu. Scanią przewożone było kilkanaście sztuk bydła. Zwierzęta opuściły pojazd i rozbiegły się po drodze. Obecni na miejscu policjanci i strażacy, nagonili bydło w bezpieczne miejsce, które następnie załadowane zostało do drugiego transportu.

Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna mógł znajdować się w stanie nietrzeźwości, dlatego pobrano od niego krew do badań. Od ich wyniku będzie zależało dalsze postępowanie w tej sprawie.
Na skutek zdarzenia rannych zostało kilka sztuk bydła. Na miejscu obecny był również lekarz weterynarii.
Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Do czasu wyciągnięcia ciężarówki z rowu ruch w kierunku Warszawy odbywał się jednym pasem.
podkom. Wioleta Szymanik/KPP w Wyszkowie
fot: KPP w Wyszkowie
Więcej wiadomości z Mazowsza
Zderzenie busa przewożącego 9 osób w tym 2 dzieci z samochodem osobowym
Zderzenie czołowe osobówek w Klembowie – dwie osoby trafiły do szpitala
Na S8 dostawczak wjechał w bariery – 5 osób zostało poszkodowanych
Kierowca odpowie przed sądem za wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych…radiowozu
Poszukujemy świadków potrącenia pieszego
Zderzenie dwóch osobówek z łosiem na DK50
Zderzenie trzech osobówek w Sochaczewie. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Zderzenie trzech samochodów na DK50. Jedno z aut dachowało.
Potrącenie pieszej na krajowej 62. Kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana LPR do szpitala
Nielegalna broń i narkotyki – dwóch mężczyzn w rękach policji
Do 20 lat więzienia grozi kierowcy, który śmiertelnie potrącił 78-letnią rowerzystkę, a potem uciekł
„Pomóż nam ich znaleźć” – kampania Europolu i sieci ENFAST
Czołowe zderzenie osobówek w Adamowej Górze
Areszt za ciężkie uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym

