Piąta wygrana siatkarzy

W meczu 16. kolejki Ligi Mazowieckiej Seniorów Wołomińscy siatkarze sponsorowani przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową SKOK w Wołominie odnieśli piąte zwycięstwo, wygrywając w czasie 66 minut z Akademią Siatkówki z Łomianek 3:0 (25:19, 25:19, 25:23).

Siatkarze UKS SKOK rozpoczynali każdego seta w następującym składzie: kpt. Adam Sowa, Sebastian Kuchta, Przemysław Cholewa, Marcin Stróżyński, Maksymilian Szuleka, Mirosław Krone i libero Marcin Szeliga.

Na krótsze lub dłuższe zmiany na boisku pojawiali się: Piotr Michalak, Michał Dudziński, Kacper Palonka, a cały mecz z kwadratu dla rezerwowych obserwował Ksawery Skuziński. Pierwsze dwa sety to kilkupunktowa przewaga siatkarzy uczniowskiego Klubu Siatkówki SKOK od początku do końca ich przebiegu.

W trzecim najbardziej zaciętym secie goście skonsolidowali swoje szeregi i przez cały czas trwała zacięta walka o każdy punkt. Fragmentaryczny przebieg tego seta: 3:3, 6:4, 10:6, 13:11, 15:14, 19:18, 21:21, 24:23 i skuteczny atak Mirosława Kronego zakończył set i cały mecz.

Był to ostatni oficjalny pojedynek naszych siatkarzy w sezonie 2011/2012 na gościnnym obiekcie OSiR Huragan. W meczu 17. kolejki nasi seniorzy w niedzielę 19 lutego gościli w Grodzisku Mazowieckim i wygrali w czasie 57 minut ze Spartą 3:0 (25:18, 25:11, 25:17). Wyróżnić trzeba cały zespół, a szczególnie Marcina Stróżyńskiego, który w II secie wykonał w jednym ustawieniu 11 zagrywek.

W ostatniej 18. kolejce nasi seniorzy 26 lutego w Kozienicach zmierzą się z KKS Armat.