HURAGAN CUP U-11

28 marca 2015 roku na boisku Orlik przy Sportowej Szkole nr 5 w Wołominie odbył się I Ogólnopolski Turniej Piłkarski ?HURAGAN CUP? o Puchar Burmistrz Wołomina.

Zawody wygrał Polonez Warszawa, ale trzy puchary i dwa wyróżnienia indywidualne zostały w Wołominie. W sobotnim turnieju o Puchar Burmistrz Wołomina podopieczni trenera Wojciecha Plichty zostali wystawieni aż w trzech składach. Każdy z nich wyszedł z grupy nie dając szans pozostałym ekipom. Wołomińscy zawodnicy zajęli odpowiednio II, III i IV miejsce. Ponadto zawodnikiem turnieju wybrano Przemka Piekarskiego, a nagroda ?fair play Radio FaMa Wołomin? trafiła do Alicji Świniarskiej. Huragan Wołomin zdobył najwięcej goli, a jeden ze składów przegrał dopiero w finale. Kolejnej z drużyn zabrakło kilka sekund w półfinale oraz lepiej wykonywanych rzutów karnych. Same zawody przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze. Nie zabrakło ampli dźwiękowych po trafionych bramkach, głosu spikera czy cennych nagród. Na Huragan Cup oficjalnie, w towarzystwie burmistrz Radwan i jej dotychczasowego trenera pożegnano, Oliwię Katowicz- wychowankę Huraganu Wołomin (2004), kapitan, reprezentantkę województwa mazowieckiego (2002) i zawodniczkę MUKS Praga (2003).

Końcowa klasyfikacja:

1 miejsce Polonez Warszawa; 2 miejsce Huragan Wołomin I; 3 miejsce Huragan Wołomin II; 4 miejsce Huragan Wołomin III; 5 miejsce UKS Ostrówek; 6 miejsce Reprezentacja Akademii Młodego Piłkarza; 7 miejsce Reprezentacja Akademia Młodego Piłkarza II

Najlepszy bramkarz: Cezary Wachnik (Polonez Warszawa). Zawodnik Turnieju: Przemysław Piekarski (Huragan Wołomin). Fair play: Alicja Świniarska (Huragan Wołomin). Żonglerka: Mateusz Szczerbiak (Polonez Warszawa).